Wysyłka i zwroty

Wysyłka:

Sprzedaż wysyłkowa realizowana jest na terenie Polski. Podane ceny są cenami brutto i wyrażone są w PLN. Zamówienia złożone w dni robocze do godz. 13.00 realizowanie są w następnym dniu roboczym. Jeżeli nie jest to możliwe, wysyłana jest odpowiednia informacja na podany adres e-mail.

Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta realizowane są w kolejności ich złożenia w najbliższym dniu roboczym. Przesyłka wysyłana jest Pocztą Polską lub przez firmę kurierską. Przesyłkę należy sprawdzić (z zewnątrz) w obecności doręczyciela

Zwroty:

Zwroty z tytułu reklamacji muszą być wcześniej uzgodnione ze sprzedawcą. Zamówienie realizujemy standardowo przesyłką pobraniową poczty polskiej. Gdy otrzymany towar posiada wady techniczne, jest uszkodzony lub wysłany został asortyment inny niż zamawiany, wymienimy go na nowy, a jeśli będzie to niemożliwe np. z powodu wyczerpania nakładu, zwrócimy pieniądze.

Klient ma prawo do odstapienia od umowy kupna-sprzedazy w czasie 10 dni. W przypadku zwrotu towaru konieczne jest odesłanie oryginału faktury vat razem z towarem.

Nasze konto bankowe:
29 1020 1013 0000 0602 0002 6922